Problemy z parkowaniem samochodów na placu Konstytucji 3 Maja w Radomiu będą wynikać z realizacji zdjęć do serialu “Pogrom 1905”.
Ograniczona dostępność miejsc parkingowych na placu Konstytucji 3 Maja wystąpi od 13 do 20 sierpnia. W związku z tym MZDiK prosi mieszkańców posiadających karty abonamentowe na ten rejon SPPN o zostawianie pojazdów w innych miejscach.
Posiadacze kart Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego wystawionych na plac Konstytucji 3 Maja będą mogli w tym czasie parkować samochody na ulicach Piłsudskiego, Moniuszki lub Sienkiewicza.
“Pogrom 1905” to nazwa serialu osadzonego w latach 20-stych ubiegłego wieku. Choć akcja tej produkcji odnosi się do realiów Warszawy z tamtego okresu, to duża część zdjęć będzie realizowana w Radomiu.
Źródło: radomskie.info, www.mzdik.pl









