3 czerwca, po kilkudniowej akcji poszukiwawczej służb, w lesie w pobliżu Pionek, odnaleziono ciało zaginionego radomianina. Przeprowadzona sekcja ujawniła, jak zginął Kacper.
Przypomnijmy, że młody mężczyzna po raz ostatni widziany był w sobotę, 28 maja, około godziny 12:00, w okolicach kompleksu leśnego przy rondzie na „Załamanku” w pobliżu Pionek. Przez kilka dni trwały intensywne poszukiwania Kacpra. Policjanci, strażacy i straż leśna przeczesywali las, a w akcję zaangażowano także psa tropiącego i policyjnego drona.
Tragiczne informacje spłynęły od służb 3 czerwca po południu. Wówczas w lesie odnaleziono ciało 24-latka.
Sprawę śmierci Kacpra C. prowadzi Prokuratura w Zwoleniu. Dziś już wiadomo, co się stało. Prokurator Agnieszka Borkowska z Prokuratury Okręgowej w Radomiu poinformowała, że biegli przeprowadzili sekcję zwłok młodego mężczyzny. Jej wynik jednoznacznie wskazuje zgon poprzez powieszenie. Prokuratura jednocześnie wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu.
Źródło: pionki24.pl, radomskie.info









