We wtorek silny wiatr złamał drzewo, które runęło na przejeżdżające osobowe auto osobowe. W wypadku ucierpiał 6-latek.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 21 czerwca. Około godziny 15:00 strażacy otrzymali informację o wypadku, który miał miejsce w powiecie kozienickim, w miejscowości Bobrowniki.
„W wyniku silnego podmuchu wiatru doszło do złamania drzewa które runęło na przejeżdżający samochód. W zdarzeniu poszkodowany został sześcioletni chłopiec – pasażer samochodu który został zabrany do szpitala przez ZRM” – informują druhowie z OSP Głowaczów.
Z informacji podanych przez lokalne media wynika, że chłopcu na szczęście nic poważnego się nie stało. Na miejscu pracowali kozieniccy policjanci i strażacy. Działania trwały do godziny 17:30.
Źródło/Foto: OSP Głowaczów / FB